Man City | 1:0 | Chelsea |
|
||||||||
Wolves | 0:2 | Arsenal |
|
||||||||
Luton | 1:5 | Brentford |
|
||||||||
Sheff Utd | 1:4 | Burnley |
|
||||||||
Union Berlin | 1:5 | Bayern Munich |
|
||||||||
Heidenheim | 1:2 | RB Leipzig |
|
||||||||
TSG Hoffenheim | 4:3 | Bor. M'gladbach |
|
||||||||
VfL Wolfsburg | 1:0 | VfL Bochum |
|
||||||||
1.FC Köln | 0:2 | Darmstadt 98 |
|
||||||||
FC Empoli | 1:0 | SSC Napoli |
|
||||||||
Hellas Verona | 1:0 | Udinese Calcio | |||||||||
Valencia | 1:2 | Real Betis |
|
||||||||
Girona | 4:1 | Cádiz CF |
|
||||||||
Celta de Vigo | 4:1 | UD Las Palmas | |||||||||
Rayo Vallecano | 2:1 | CA Osasuna | |||||||||
FC Nantes | 0:3 | Stade Rennais |
|
||||||||
Lens | 1:0 | Clermont Foot | |||||||||
KRC Genk | 2:1 | RSC Anderlecht |
|
||||||||
RB Bragantino | 1:0 | Corinthians |
|
||||||||
Fluminense | 2:1 | Vasco da Gama | |||||||||
Grêmio | 1:0 | Cuiabá-MT |
|
||||||||
Criciúma EC | postponed | Fortaleza |
|
||||||||
SC Braga | 2:1 | Vizela | |||||||||
Moreirense | 0:1 | Gil Vicente | |||||||||
Boavista | 1:1 | CF Estrela | |||||||||
Aberdeen FC | 8:9 on pens | Celtic | |||||||||
Kayserispor | 1:2 | Trabzonspor |
|
||||||||
Samsunspor | 1:1 | Adana Demirspor | |||||||||
Konyaspor | 0:2 | Alanyaspor | |||||||||
Istanbulspor | 1:2 | Karagümrük | |||||||||
Rubin Kazan | 1:1 | Loko Moscow | |||||||||
CSKA Moscow | 1:2 | Akhmat Grozny | |||||||||
Baltika | 2:1 | KS Samara | |||||||||
KAA Gent | 3:1 | KV Mechelen | |||||||||
KVC Westerlo | 3:3 | Standard Liège |
|
||||||||
OH Leuven | 1:0 | Sint-Truiden | |||||||||
Red Star | 3:2 | Partizan | |||||||||
FK TSC | 3:2 | Vojvodina | |||||||||
Radnicki 1923 | 4:3 | FK Cukaricki | |||||||||
Mladost | 3:1 | Napredak | |||||||||
San Luis | 1:5 | Toluca | |||||||||
Mazatlán FC | 0:2 | FC Juárez | |||||||||
Club Tijuana | 3:1 | Puebla FC | |||||||||
Al-Hazem | 2:3 | Al-Ittihad | |||||||||
Al-Ettifaq | 0:0 | Al-Wehda | |||||||||
Al-Okhdood | 1:2 | Damac FC | |||||||||
Sparta Prague | 4:3 | Banik Ostrava | |||||||||
Teplice | 2:2 | C. Budejovice | |||||||||
Jablonec | 0:0 | Zlin | |||||||||
Karvina | 1:1 | Bohemians 1905 | |||||||||
Hamburger SV | 0:1 | Holstein Kiel |
|
||||||||
F. Düsseldorf | 1:0 | Greuther Fürth |
|
||||||||
1.FC K'lautern | 1:1 | Wehen Wiesbaden |
|
||||||||
VfL Osnabrück | 0:3 | E. Braunschweig |
|
||||||||
Spezia Calcio | 0:0 | Sampdoria | |||||||||
Feralpisalò | 2:5 | Como | |||||||||
Catanzaro | 0:0 | Cremonese | |||||||||
Lecco | 1:2 | Venezia | |||||||||
Bari | 1:1 | Pisa | |||||||||
Brescia | 0:0 | Ternana | |||||||||
Ascoli | 0:0 | Modena | |||||||||
Südtirol | 0:0 | Cittadella | |||||||||
FC Lugano | 2:0 | Lausanne-Sport |
|
||||||||
Servette FC | 1:0 | Grasshoppers |
|
||||||||
Yverdon Sport | 3:0 | Stade-Lausanne |
|
||||||||
Argentinos Jrs. | 4:3 on pens | Defensa | |||||||||
Estudiantes LP | 3:0 | Barracas C. | |||||||||
Elche CF | 2:1 | Sporting Gijón | |||||||||
SD Amorebieta | 0:3 | Real Valladolid | |||||||||
SD Huesca | 1:2 | Real Zaragoza | |||||||||
Racing | 0:0 | Levante | |||||||||
Villarreal CF B | 1:0 | Racing Ferrol | |||||||||
Slaven Belupo | 0:1 | Hajduk Split | |||||||||
NK Osijek | 1:2 | NK Istra | |||||||||
Ferencváros | 0:0 | Kisvárda | |||||||||
Puskás AFC | 5:0 | Paksi FC | |||||||||
Diósgyőr | 5:3 | Debrecen | |||||||||
FCSB | 2:2 | FC Rapid | |||||||||
Esperance | 1:0 | Sundowns | |||||||||
TP Mazembe | 0:0 | El Ahly | |||||||||
Hebar P. | 0:3 | Ludogorets | |||||||||
Levski Sofia | 1:0 | Beroe | |||||||||
Pirin | 0:0 | Cherno More | |||||||||
Al-Wahda | 1:2 | Ajman Club | |||||||||
Hatta Club | 1:1 | Emirates Club | |||||||||
U. Católica | 0:1 | Colo-Colo | |||||||||
La Calera | 0:1 | CD Everton | |||||||||
Cobresal | 2:2 | Ñublense | |||||||||
Malmö FF | 1:0 | Västerås SK | |||||||||
IFK Göteborg | 1:1 | Norrköping | |||||||||
Sirius | 0:1 | Värnamo | |||||||||
Santos | 2:0 | Paysandu | |||||||||
Ceará SC | 1:1 | Goiás |
|
||||||||
Botafogo-SP | 1:1 | América-MG |
|
||||||||
Amazonas | 2:3 | Sport Recife | |||||||||
Operário-PR | 1:0 | Avaí FC |
|
||||||||
Novorizontino | 2:1 | CRB | |||||||||
Chapecoense | 3:1 | Ituano | |||||||||
Maccabi Haifa | 4:1 | H. Beer Sheva | |||||||||
M. Tel Aviv | 4:0 | Hapoel Haifa | |||||||||
Bnei Sakhnin | 0:2 | M. Bnei Reineh | |||||||||
FC Seoul | 2:3 | Jeonbuk Hyundai | |||||||||
Pohang Steelers | 0:0 | Gimcheon Sangmu | |||||||||
Suwon FC | 2:1 | Jeju United | |||||||||
Boston River | 1:3 | Peñarol | |||||||||
Nacional | 6:2 | Rampla Jrs | |||||||||
Danubio FC | 1:1 | Cerro Largo | |||||||||
Pereira | 1:2 | Millonarios |
|
||||||||
A. Bucaramanga | 2:3 | Boyacá Chicó | |||||||||
Zaglebie Lubin | 1:2 | Jagiellonia | |||||||||
Pogon Szczecin | 0:2 | Piast Gliwice | |||||||||
Ruch Chorzow | 2:3 | Widzew Lodz | |||||||||
Orlando Pirates | 1:0 | AmaZulu FC | |||||||||
SuperSport Utd. | 0:2 | Chippa United | |||||||||
Sekhukhune | 1:0 | Cape Town Spurs | |||||||||
Golden Arrows | 1:1 | Royal AM | |||||||||
2 de Mayo | 0:2 | Cerro Porteño | |||||||||
CS Ameliano | 2:0 | Gen. Caballero | |||||||||
RM Castilla | 3:1 | CD Alcoyano | |||||||||
Algeciras CF | 2:3 | Antequera | |||||||||
Sanluqueño | 1:0 | Recr. Huelva | |||||||||
Austria Vienna | 3:0 | WSG Tirol |
|
||||||||
Wolfsberger AC | 1:1 | A. Lustenau |
|
||||||||
SCR Altach | 2:2 | Blau Weiss Linz |
|
||||||||
Chornomorets | 1:2 | Kryvbas | |||||||||
Vorskla Poltava | 0:2 | Kolos Kovalivka | |||||||||
SD Aucas | 3:1 | CS Emelec | |||||||||
Asteras Tripoli | 0:2 | Panetolikos | |||||||||
Atromitos | 1:2 | AE Kifisias | |||||||||
OFI Crete FC | 2:1 | Volos NPS | |||||||||
Eyüpspor | 0:0 | Boluspor | |||||||||
Giresunspor | 0:3 | Göztepe | |||||||||
Bandirmaspor | 1:1 | Tuzlaspor | |||||||||
Dunajska Streda | 0:0 | Ruzomberok | |||||||||
Podbrezova | 1:2 | MSK Zilina | |||||||||
Zira FC | 3:1 | Neftchi Baku | |||||||||
Qarabag FK | 2:2 | FK Qabala | |||||||||
Western Sydney | 1:2 | Melbourne City | |||||||||
Macarthur | 1:0 | Sydney FC | |||||||||
Melbourne | 0:0 | Brisbane Roar | |||||||||
Santa Clara | 1:0 | Tondela | |||||||||
Torreense | 0:3 | Leiria | |||||||||
Penafiel | 1:1 | Paços Ferreira | |||||||||
Univ. de Vinto | 0:1 | The Strongest | |||||||||
Wydad AC | 1:0 | Hassania | |||||||||
Ittihad Tanger | 2:1 | FUS Rabat | |||||||||
Mouloudia | 0:0 | SCC Mohammédia | |||||||||
FC U Craiova | 1:1 | FC Dinamo | |||||||||
ACSM Poli Iasi | 3:1 | FC Voluntari | |||||||||
FC Groningen | 3:0 | SC Cambuur | |||||||||
ADO Den Haag | 1:1 | FC Eindhoven | |||||||||
MVV Maastricht | 1:1 | Willem II | |||||||||
Apol. Limassol | 4:1 | AEL Limassol | |||||||||
AEZ Zakakiou | 2:5 | Karmiotissa | |||||||||
SD Taishan | 4:1 | CZ Mighty Lions | |||||||||
CD Rongcheng | 3:1 | SZ Peng City | |||||||||
NT Zhiyun | 0:2 | SH Shenhua | |||||||||
WH Three Towns | 0:0 | CC Yatai | |||||||||
Shimizu S-Pulse | 3:2 | Vegalta Sendai | |||||||||
Monte. Yamagata | 2:1 | Ehime FC | |||||||||
Fagiano Okayama | 2:0 | Roasso Kumamoto | |||||||||
Ventforet Kofu | 4:1 | Thespa Gunma | |||||||||
Fujieda MYFC | 0:1 | Tokushima Vort. | |||||||||
VfB Lübeck | 0:5 | B. Dortmund II |
|
||||||||
Dynamo Dresden | 0:2 | Viktoria Köln |
|
||||||||
1860 Munich | 1:1 | Saarbrücken |
|
||||||||
FC Ingolstadt | 2:0 | MSV Duisburg |
|
||||||||
Hallescher FC | 1:0 | SC Verl |
|
||||||||
Erzgebirge Aue | 2:1 | Unterhaching |
|
||||||||
Ordabasy | 1:1 | Qyzyljar | |||||||||
Kairat Almaty | 1:3 | Aktobe | |||||||||
Kaysar | 1:1 | Atyrau | |||||||||
FC Zhenis | 1:0 | FK Turan | |||||||||
RSCA Futures | 1:2 | Club NXT | |||||||||
Maccabi Netanya | 1:0 | H. Jerusalem | |||||||||
M. Petah Tikva | 4:2 | Hapoel Tel Aviv | |||||||||
NK Olimpija | 5:0 | NK Aluminij | |||||||||
NK Radomlje | 1:2 | NS Mura | |||||||||
Tottenham U21 | 2:2 | Man Utd U21 | |||||||||
AD Tarma | 1:0 | César Vallejo | |||||||||
Cienciano | 0:2 | Dep. Garcilaso | |||||||||
Los Chankas | 6:0 | Sport Huancayo | |||||||||
CA Mannucci | 2:0 | UTC | |||||||||
Ratchaburi FC | 1:4 | Buriram Utd. | |||||||||
BG Pathum Utd. | 1:1 | Chonburi FC | |||||||||
Police Tero FC | 1:0 | Uthai Thani | |||||||||
Khon Kaen Utd. | 1:1 | Trat FC | |||||||||
Groningen U21 | 1:1 | Feyenoord U21 | |||||||||
FC Twente U21 | 1:3 | Graafschap U21 | |||||||||
Go Ahead U21 | 3:1 | NEC U21 | |||||||||
FK Sarajevo | 1:1 | B. Banja Luka | |||||||||
Sloga Meridian | 0:2 | Zrinjski Mostar | |||||||||
Siroki Brijeg | 4:1 | Igman Konjic | |||||||||
Real Sociedad B | 2:0 | CF Fuenlabrada | |||||||||
Dep. La Coruña | 2:0 | CyD Leonesa | |||||||||
CE Sabadell | 2:1 | UE Cornellà | |||||||||
CD Teruel | 1:0 | Sestao River | |||||||||
R. Majadahonda | 0:0 | SD Tarazona | |||||||||
Paradou AC | 1:0 | MC El Bayadh | |||||||||
Lyn | 1:1 | Vålerenga | |||||||||
Egersund | 3:1 | Aalesund | |||||||||
Start | 1:1 | Sandnes Ulf | |||||||||
Levanger | 1:2 | Kongsvinger | |||||||||
Sogndal | 1:0 | Moss | |||||||||
Raufoss | 0:1 | Bryne | |||||||||
Ranheim | 2:2 | Åsane | |||||||||
Bucheon FC | 1:3 | Busan IPark | |||||||||
Seongnam FC | 1:2 | Cheongju FC | |||||||||
Gornik Leczna | 0:1 | Lechia Gdansk | |||||||||
GKS Tychy | 1:3 | Resovia Rzeszow | |||||||||
Odra Opole | 3:0 | Chrobry Glogow | |||||||||
SC Covilhã | 1:2 | Braga B | |||||||||
Alverca | 1:1 | Felgueiras | |||||||||
Coimbra | 1:0 | Lus. Lourosa | |||||||||
Varzim | 1:1 | Atlético CP | |||||||||
Carabobo FC | 1:0 | Caracas FC | |||||||||
Metropolitanos | 2:0 | Angostura FC | |||||||||
Zamora FC | 0:2 | Portuguesa FC | |||||||||
SpVgg Ansbach | 0:2 | FC Bayern II |
|
||||||||
Türkgücü Münch. | 0:2 | Nuremberg II | |||||||||
Gr. Fürth II | 2:1 | DJK Vilzing | |||||||||
TSV Aubstadt | 0:2 | FV Illertissen | |||||||||
Eintr. Bamberg | 2:0 | SV Schalding | |||||||||
Roma U19 | 4:0 | Sassuolo U19 | |||||||||
Inter U19 | 3:0 | Cagliari U19 | |||||||||
Genoa U19 | 3:2 | Fiorentina U19 | |||||||||
Atalanta U19 | 0:1 | Juventus U19 | |||||||||
Olympiacos B | 1:1 | Diagoras | |||||||||
FK Partizani | 2:0 | Dinamo City | |||||||||
KF Laçi | 1:2 | KF Egnatia | |||||||||
KF Teuta | 0:0 | KF Vllaznia | |||||||||
Kuwait U23 | 0:5 | Uzbekistan U23 | |||||||||
Malaysia U23 | 0:2 | Vietnam U23 | |||||||||
FC Vaduz | 3:1 | FC Wil 1900 | |||||||||
APO Levadiakos | 2:0 | Makedonikos | |||||||||
AE Larisa | 2:3 | Niki Volou | |||||||||
FC Ballkani | 2:2 | FC Drita | |||||||||
SC Gjilani | 1:1 | Feronikeli 74 | |||||||||
KF Liria | 0:0 | KF Dukagjini | |||||||||
MFK Vyskov | 1:1 | Zbrojovka Brno | |||||||||
Lisen | 1:2 | Olomouc B | |||||||||
Pribram | 1:1 | SILON Taborsko | |||||||||
HNK Sibenik | 2:1 | NK Solin | |||||||||
NK Vukovar 1991 | 1:1 | NK Dugopolje | |||||||||
NK Dubrava ZG | 1:1 | Croat. Zmijavci | |||||||||
Nyíregyháza | 3:1 | Vasas FC | |||||||||
Kauno Zalgiris | 2:1 | Suduva | |||||||||
FA Siauliai | 1:0 | DFK Dainava | |||||||||
Bali United | 2:1 | Bhayangkara FC | |||||||||
PERSIB | 3:1 | Persebaya |
|
||||||||
PSS Sleman | 2:3 | Dewa United | |||||||||
Persik | 1:1 | Persita | |||||||||
Hartford | 1:3 | San Antonio FC | |||||||||
Loudoun United | 0:1 | Louisville City | |||||||||
Detroit City | 3:1 | Oakland Roots | |||||||||
HJK Helsinki | 2:1 | IFK Mariehamn | |||||||||
FC Lahti | 1:1 | FC Haka | |||||||||
VPS | 3:2 | IF Gnistan | |||||||||
Dundee United | 1:0 | Ayr United | |||||||||
Dunfermline A. | 0:0 | Queen's Park | |||||||||
Arbroath | 1:2 | Morton | |||||||||
Partick Thistle | 4:0 | Airdrieonians | |||||||||
Marsaxlokk | 1:0 | Floriana | |||||||||
Hamrun Spart. | 4:1 | Santa Lucia FC | |||||||||
Sliema Wander. | 0:0 | Naxxar Lions FC | |||||||||
Gzira Utd. | 0:0 | Birkirkara FC | |||||||||
SV Stripfing | 2:2 | FC Dornbirn | |||||||||
Magallanes | 0:2 | San Marcos | |||||||||
Deportes Temuco | 0:3 | San Luis | |||||||||
FK Indjija | 0:1 | Tekstilac | |||||||||
Smederevo 1924 | 1:0 | Radnicki Srem | |||||||||
Kolkheti Poti | 2:2 | Dinamo Batumi | |||||||||
Samgurali | 3:1 | Dinamo Tbilisi | |||||||||
FC Samtredia | 0:0 | Torpedo Kutaisi | |||||||||
SG Barockstadt | 1:0 | Hoffenheim II | |||||||||
FCA Walldorf | 4:1 | FSV Mainz 05 II | |||||||||
FC 08 Homburg | 2:0 | TuS Koblenz | |||||||||
K. Offenbach | 5:0 | TSG Balingen | |||||||||
SGV Freiberg | 1:1 | Hessen Kassel | |||||||||
Bahlinger SC | 2:1 | VfR Aalen |
|
||||||||
Tai Po | 0:0 | Kitchee | |||||||||
Lee Man | 2:0 | HKFC | |||||||||
Southern | 0:2 | Sham Shui Po | |||||||||
Balti | 0:3 | Petrocub | |||||||||
Östersund | 1:1 | Örgryte | |||||||||
Utsiktens BK | 1:0 | GIF Sundsvall | |||||||||
Skövde AIK | 1:0 | Trelleborg | |||||||||
Sandvikens IF | 1:0 | Östers IF | |||||||||
Slavia | 1:1 | Dynamo Brest | |||||||||
Dzerzhinsk | 2:0 | Soligorsk | |||||||||
FK Minsk | 1:1 | Naftan | |||||||||
ES Zarzis | 0:3 | Stade Tunisien | |||||||||
Auckland City | 7:3 | Melville | |||||||||
Auckland United | 0:1 | Eastern Suburbs | |||||||||
Manurewa | 4:3 | Bay Olympic | |||||||||
Hamilton W. | 2:4 | Western Springs | |||||||||
Tauranga City | 2:1 | West Coast | |||||||||
Marathón | 1:0 | Real España | |||||||||
CD Victoria | 0:1 | Lobos UPNFM | |||||||||
Corvinul | 2:0 | CS Mioveni | |||||||||
FC ViOn | 0:1 | Banska Bystrica | |||||||||
Michalovce | 1:3 | Skalica | |||||||||
Leones FC | 0:0 | Real Cartagena | |||||||||
Atlético Huila | 2:0 | Barranquilla FC | |||||||||
Llaneros FC | 1:0 | Orsomarso SC | |||||||||
Atlético FC | 0:1 | Quindío | |||||||||
Real C. | 2:2 | Bogotá FC | |||||||||
Bregalnica Stip | 0:1 | Rabotnicki | |||||||||
Hobro IK | 1:2 | FC Fredericia | |||||||||
Pérez Zeledón | 1:1 | Grecia | |||||||||
Fortis FC | 0:1 | Bashund. Kings | |||||||||
CTG Abahani | 2:1 | Rahmatganj | |||||||||
Mohammedan | 8:0 | Brothers Union | |||||||||
Atl. Ottawa | 1:1 | Cavalry FC | |||||||||
Pacific FC | 2:0 | Valour FC | |||||||||
Matsumoto Yama. | 2:1 | Kamatam. Sanuki | |||||||||
Iwate Grulla M. | 1:1 | FC Ryukyu | |||||||||
Differdange 03 | 2:0 | Hesperange | |||||||||
Mondercange | 2:1 | Pr. Niederkorn | |||||||||
Jeunesse Esch | 3:1 | Marisca Mersch | |||||||||
Istiqlol | 6:0 | Kuktosh | |||||||||
ZSKA Dushanbe | 0:0 | Ravshan Kulob | |||||||||
Barqchi | 1:0 | Vakhsh | |||||||||
FCI Levadia | 1:1 | Pärnu Vaprus | |||||||||
Paide | 0:1 | JK Tammeka | |||||||||
Nomme United | 0:2 | Kalev | |||||||||
FC Goa | 2:1 | Chennaiyin FC | |||||||||
1.FC Köln II | 0:3 | Velbert 02 | |||||||||
SC Paderborn II | 0:1 | Alem. Aachen |
|
||||||||
M'gladbach II | 0:0 | FC Gütersloh | |||||||||
1.FC Düren | 2:2 | Fortuna Köln | |||||||||
1.FC Bocholt | 5:0 | Rot Weiss Ahlen | |||||||||
Wegberg-Beeck | 2:3 | SC Wiedenbrück | |||||||||
San Martín (T) | 0:0 | Guillermo Brown | |||||||||
Atlanta | 3:0 | Almagro | |||||||||
Estudiantes | 1:1 | All Boys | |||||||||
CADU (Zarate) | 3:2 | Def. Belgrano | |||||||||
Cliftonville | 2:0 | Glentoran | |||||||||
Coleraine | 0:2 | Crusaders | |||||||||
Chindia | 0:0 | CSA Steaua | |||||||||
FC Arges | 0:1 | CSM Resita | |||||||||
CS Tunari | 1:2 | Concordia | |||||||||
Slatina | 2:0 | Viitorul Tg.Jiu | |||||||||
Ceahlaul | 4:0 | Alexandria | |||||||||
Metaloglobus | 0:1 | Unirea Dej | |||||||||
Stop Out | 1:6 | Olympic | |||||||||
Miramar Rangers | 1:1 | Petone | |||||||||
Phoenix Res. | 1:6 | Napier City | |||||||||
Western Suburbs | 2:3 | Wat. Karori | |||||||||
Island Bay | 2:3 | N. Wellington | |||||||||
FC Basel U21 | 4:1 | SR Delémont | |||||||||
St. Gallen U21 | 3:0 | SC Kriens | |||||||||
FC Zürich U21 | 0:4 | FC Bavois | |||||||||
Luzern U21 | 3:2 | SC Cham | |||||||||
Rapperswil-Jona | 2:0 | FC Paradiso | |||||||||
FC Breitenrain | 0:1 | Etoile Carouge | |||||||||
BSC YB U21 | 2:0 | FC Bulle | |||||||||
Real Sociedad C | 0:0 | Bilbao Athletic | |||||||||
AD San Juan | 3:0 | UD Mutilvera | |||||||||
Gr. Fürth U19 | 1:2 | Nürnberg U19 | |||||||||
Hoffenheim U19 | 4:0 | Sandhausen U19 | |||||||||
Karlsruhe U19 | 0:1 | Stuttgart U19 | |||||||||
Frankfurt U19 | 3:0 | FC Augsburg U19 | |||||||||
TSV 1860 U19 | 3:4 | K'lautern U19 | |||||||||
Alzira | 2:1 | Valencia B | |||||||||
CF La Nucía | 2:0 | Manresa | |||||||||
CE Andratx | 0:0 | Formentera | |||||||||
Strumska Slava | 1:2 | Spartak Varna | |||||||||
Montana | 1:3 | Belasitsa | |||||||||
Litex Lovech | 2:0 | Chern. Burgas | |||||||||
Dob. Dobrich | 4:1 | Maritsa | |||||||||
Spartak Pleven | 0:1 | Sportist Svoge | |||||||||
C. Balchik | 6:0 | Bdin Vidin | |||||||||
Union Omaha | 0:0 | Charlotte Ind. | |||||||||
Oviedo Vetusta | 0:1 | SD Compostela | |||||||||
Coruxo FC | 1:2 | Depor Fabril | |||||||||
Komarno | 2:0 | STK Samorin | |||||||||
Tatran Presov | 4:1 | Povazska Byst. | |||||||||
Humenne | 0:2 | FC Petrzalka | |||||||||
Lipt. Mikulas | 1:3 | Puchov | |||||||||
Dyn. Malzenice | 3:0 | Dolny Kubin | |||||||||
Spisska N. Ves | 3:0 | Slavoj Trebisov | |||||||||
FK Chigatoy | 1:2 | Surkhon | |||||||||
FC Olympic | 4:0 | Lokomotiv BFK | |||||||||
Olimpik-Mobiuz | 2:2 | Loko Tashkent | |||||||||
FK Zomin | 2:3 | Qizilqum | |||||||||
Cashmere Tech | 4:2 | Selwyn | |||||||||
Christchurch | 5:0 | Dunedin C.R. | |||||||||
Nomads | 0:4 | Coastal Spirit | |||||||||
Ferrymead | 3:0 | FC Twenty 11 | |||||||||
Uni Canterbury | 0:1 | Nelson Suburbs | |||||||||
Swat Cat | 3:0 | Nongbua FC | |||||||||
Nakhonsi Utd. | 5:2 | Kasetsart FC | |||||||||
Pattaya United | 3:1 | Chanthaburi | |||||||||
Phrae Utd. | 0:1 | Ayutthaya Utd. | |||||||||
CD Guadalajara | 1:2 | Villanovense | |||||||||
Carrick Rangers | 2:1 | Loughgall | |||||||||
Dungannon | 2:0 | Glenavon | |||||||||
Ballymena Utd | 4:0 | Newry City | |||||||||
Santos FC | 1:0 | UCV Moquegua | |||||||||
Herrera FC | 0:1 | San Francisco | |||||||||
Árabe Unido | 0:2 | Alianza FC | |||||||||
Boeung Ket | 3:3 | Svay Rieng | |||||||||
Kirivong FC | 1:4 | Phnom Penh | |||||||||
Agrobiznes | 1:1 | FSK Mariupol | |||||||||
MFK Metalurg | 0:5 | Bukovyna | |||||||||
Dinaz Vyshgorod | 1:0 | FK Khust | |||||||||
Girnyk-Sport | 1:1 | Podillya | |||||||||
Karela United | 1:1 | Accra Lions | |||||||||
Legon Cities FC | 2:0 | Hearts of Oak | |||||||||
KR Reykjavík | 0:1 | Fram Reykjavík | |||||||||
HK Kópavogs | 0:2 | Hafnarfjördur | |||||||||
Trapani | 2:1 | Licata | |||||||||
Greifswalder FC | 3:0 | Chemie Leipzig | |||||||||
ZFC Meuselwitz | 2:2 | Altglienicke | |||||||||
FC Eilenburg | 0:2 | FSV Zwickau |
|
||||||||
SJZ Gongfu | 1:0 | HLJ Ice City | |||||||||
SH JD Huilong | 1:1 | QD Red Lions | |||||||||
LN Tieren | 2:1 | JX Lushan | |||||||||
Lautoka FC | 2:3 | Rewa FA | |||||||||
KÍ Klaksvík | 3:0 | B68 Toftir | |||||||||
Sloboda Tuzla | 0:0 | Radnik Hadzici | |||||||||
FK Rudar Kakanj | 3:0 | OFK Gradina | |||||||||
Br. Gracanica | 6:3 | FK Gornji Rahic | |||||||||
Simm-Bau | 4:2 | Mladost Kakanj | |||||||||
HNK Tomislav T. | 1:1 | Celik Zenica | |||||||||
FC Kilia Kiel | 1:1 | Hamburger SV II | |||||||||
Phönix Lübeck | 4:2 | E. Norderstedt | |||||||||
TSV Havelse | 1:0 | SC Weiche 08 | |||||||||
ND Bilje | 0:2 | NK Nafta 1903 | |||||||||
NK Fuzinar | 0:2 | ND Gorica | |||||||||
CE Carroi | 2:3 | CF Amèrica | |||||||||
Cavese | 4:2 | Albalonga | |||||||||
Bumprom | 1:2 | Belshina | |||||||||
Slonim | 2:3 | Volna Pinsk | |||||||||
Dinamo 2 | 0:0 | FK Baranovichi | |||||||||
BATE 2 Borisov | 3:2 | Ostrovets | |||||||||
Odd II | 2:1 | Jørpeland | |||||||||
Sandefjord II | 0:1 | Brodd | |||||||||
Vigør | 1:2 | Vindbjart FK | |||||||||
Mons Calpe | 0:2 | St Joseph's FC | |||||||||
Aca. Lobito | 0:4 | Petro Luanda | |||||||||
Sagrada | 4:1 | CD Lunda Sul | |||||||||
Olymp. Lyon B | 3:2 | Lyon La Duchère | |||||||||
US Feurs | 2:1 | Clermont B | |||||||||
B. Dortmund U19 | 4:0 | Duisburg U19 | |||||||||
M'gladbach U19 | 6:0 | Aachen U19 | |||||||||
1.FC Köln U19 | 1:0 | SC Verl U19 | |||||||||
Vikt. Köln U19 | 3:0 | Schalke 04 U19 | |||||||||
Tre Penne | 0:1 | Virtus | |||||||||
Cailungo | 0:2 | La Fiorita | |||||||||
Faetano | 0:3 | Cosmos | |||||||||
Domagnano | 1:1 | Tre Fiori | |||||||||
Murata | 3:0 | Fiorentino | |||||||||
Club León U23 | 1:1 | Monterrey U23 | |||||||||
UNAM Pumas U23 | 0:1 | CF América U23 | |||||||||
Tigres UANL U23 | 3:0 | Necaxa U23 | |||||||||
GC Zürich U21 | 1:0 | Eschen/Mauren | |||||||||
Winterthur U21 | 4:0 | FC Mendrisio | |||||||||
Spartak U19 | 3:3 | Mladost U19 | |||||||||
Jedinstvo U19 | 2:2 | IMT Belgrad U19 | |||||||||
Montpellier B | 0:0 | FC Rousset | |||||||||
Hertha BSC U19 | 2:0 | Wolfsburg U19 | |||||||||
H. Rostock U19 | 1:2 | RB Leipzig U19 | |||||||||
St. Pauli U19 | 2:3 | W. Bremen U19 | |||||||||
SV Meppen U19 | 5:1 | CZ Jena U19 | |||||||||
Crown Legacy FC | 0:2 | Orlando City B | |||||||||
Toronto FC II | 5:6 on pens | Revolution II | |||||||||
Ventura County | 11:10 on pens | Kansas City II | |||||||||
St. Louis 2 | 2:0 | Real Monarchs | |||||||||
W. Bremen II | 5:0 | Leher TS | |||||||||
OSC Bremerhaven | 2:0 | Brinkumer SV | |||||||||
Woltmershausen | 3:4 | SV Hemelingen | |||||||||
TuRa Bremen | 0:3 | SC Vahr-Blockd. | |||||||||
US Colomiers | 2:2 | G. Bordeaux B | |||||||||
Onet-le-Chât. | 1:2 | Pau FC B | |||||||||
Remo | 1:2 | Volta Redonda | |||||||||
Tombense | 1:0 | EC São José | |||||||||
Daegu Reserves | 1:4 | Siheung City | |||||||||
Chuncheon FC | 2:0 | Ulsan Citizen | |||||||||
Busan Trans. C. | 2:3 | Gimhae FC | |||||||||
PAOK U19 | postponed | OFI Crete U19 | |||||||||
Ast.Tripoli U19 | postponed | Aris U19 | |||||||||
PAO U19 | postponed | PAS U19 | |||||||||
Panetolikos U19 | postponed | Panserraik. U19 | |||||||||
Atromitos U19 | postponed | AE Kifisias U19 | |||||||||
SJK II | 0:1 | FF Jaro | |||||||||
TPS | 1:0 | Mikkelin | |||||||||
JäPS | 3:1 | PK-35 | |||||||||
JIPPO | 1:0 | FC KTP | |||||||||
FC Bassecourt | 3:1 | FC Thun U21 | |||||||||
FC Solothurn | 3:2 | Concordia BS | |||||||||
FC Emmenbrücke | 2:2 | FC Muri | |||||||||
FC Nikarm | 0:2 | Artsakh | |||||||||
Ararat II | 0:3 | Urartu II | |||||||||
FC Speranta | 0:3 | Floresti | |||||||||
Spartanii | 0:1 | Victoria | |||||||||
Univer Oguzspor | 1:2 | Saksan | |||||||||
US Chantilly | 1:1 | RC Lens B | |||||||||
Valenciennes B | 2:1 | AFC Compiègne | |||||||||
LOSC Lille B | 3:0 | Pays du Valois | |||||||||
Barœul | 1:1 | JA Drancy | |||||||||
AZ U18 | 0:0 | Utrecht U18 | |||||||||
Ajax U18 | 5:2 | Vitesse U18 | |||||||||
Groningen U18 | 0:2 | PSV U18 | |||||||||
Young Reds | 2:4 | FC Knokke | |||||||||
La Louvière | 3:1 | Jong KAA Gent | |||||||||
Zébra Élites | 3:1 | Olym. Charleroi | |||||||||
Lokeren-Temse | 1:3 | RE Virton | |||||||||
KSK Heist | 1:1 | URSL Visé | |||||||||
Hoogstraten VV | 2:1 | KVC Winkel Sp. | |||||||||
CD Rongch. U21 | 1:2 | NT Zhiyun U21 | |||||||||
CC Yatai U21 | 0:0 | WH 3 Towns U21 | |||||||||
MZ Hakka U21 | 1:3 | BJ Guoan U21 | |||||||||
GX PG Hal. U21 | 1:7 | Henan FC U21 | |||||||||
Sl. Belupo U19 | 3:1 | HNK Sibenik U19 | |||||||||
Lokomotiva U19 | 3:1 | Istra 1961 U19 | |||||||||
NK Sesvete U19 | 4:0 | HNK Rijeka U19 | |||||||||
NK Varazdin U19 | 1:1 | Hajduk U19 | |||||||||
NK Osijek U19 | 3:2 | Dugopolje U19 | |||||||||
Aarhus Fremad | 5:0 | Nyköbing FC | |||||||||
NAC Breda U21 | 0:0 | Heerenveen U21 | |||||||||
Volendam U21 | 4:0 | Roda JC U21 | |||||||||
Willem II U21 | 1:2 | Vitesse U21 | |||||||||
ADO U21 | 1:0 | Dordrecht U21 | |||||||||
AFC Eskilstuna | 3:3 | Assyriska FF | |||||||||
Friska Viljor | 2:4 | Nordic Utd. FC | |||||||||
Sollentuna FK | 2:2 | FBK Karlstad | |||||||||
Magdeburg II | 3:1 | Sandersdorf | |||||||||
VFC Plauen | 5:0 | FCE Wernigerode | |||||||||
Ludwigsfelde | 2:2 | FC Grimma | |||||||||
VfB Krieschow | 3:2 | G. Halberstadt | |||||||||
Ein. Rudolstadt | 0:3 | Bischofswerda | |||||||||
Digenis Ypsona | 1:5 | Olympiakos N. | |||||||||
Omonia 29 Maiou | 1:2 | Omon. Aradippou | |||||||||
ASIL Lysi | 3:2 | Agia Napa | |||||||||
Pegia 2014 | 1:4 | EN Paralimniou | |||||||||
Phil. Army | 0:5 | One Taguig | |||||||||
Tuloy | 1:7 | Cebu | |||||||||
Garelli United | 4:2 | Mendiola 1991 | |||||||||
Ceska Lipa | 3:1 | Pardubice B | |||||||||
Karlovy Vary | 6:2 | Sokol Hostoun | |||||||||
Motorlet Prague | 0:3 | Domazlice | |||||||||
Slovan Velvary | 1:1 | Zapy | |||||||||
Prepere | 2:0 | Sparta Kolin | |||||||||
FK Robstav | 3:1 | Kraluv Dvur | |||||||||
Marítimo | 2:0 | Atl. La Cruz | |||||||||
Dynamo Puerto | 1:1 | Fundación AIFI | |||||||||
Aalborg BK U19 | 3:0 | Aarhus GF U19 | |||||||||
Sönderjyske U19 | 3:3 | Vejle BK U19 | |||||||||
AC Horsens U19 | 3:2 | Nordsjaell. U19 | |||||||||
Midtjylland U19 | 4:1 | Randers FC U19 | |||||||||
Silkeborg U19 | 1:0 | Lyngby BK U19 | |||||||||
Rosice | 0:0 | Frydek-Mistek | |||||||||
Tatran Bohunice | 0:1 | Uhersky Brod | |||||||||
Pully Football | 2:7 | FC Sion U21 | |||||||||
Lausanne II | 2:2 | FC Portalban | |||||||||
FC Monthey | 2:2 | Sarraz-Eclépens | |||||||||
FC Echallens | 1:1 | CS Chênois | |||||||||
HamKam II | 3:1 | Innstranda | |||||||||
Sprint/Jeløy | 0:3 | Skjervøy | |||||||||
Seoul N. United | 1:2 | Jinju Citizen | |||||||||
Seoul Jungnang | 2:4 | FC Sejong | |||||||||
Pyeongtaek C. | 1:2 | Pyeongchang Utd | |||||||||
Sl. Wroclaw II | 2:0 | Gornik II | |||||||||
Raków II | 0:0 | Odra Bytom | |||||||||
Gornik Polk. | 2:1 | Gwarek T.G. | |||||||||
Pniowek P. | 2:1 | Warta Gorzow | |||||||||
Zielona Gora | 0:2 | Goczalkowice | |||||||||
Rekord B-B | 3:0 | Sleza Wroclaw | |||||||||
Ferro (GP) | 1:2 | Gutiérrez SC | |||||||||
Boca Unidos | 0:0 | Sol de América | |||||||||
St. George FA | 2:0 | CCM Academy | |||||||||
Sutherland | 1:2 | Manly United | |||||||||
St George FC | 2:0 | Hills United | |||||||||
KS 2 Samara | 1:1 | Volna Kovernino | |||||||||
Dinamo Kirov | 2:0 | Orenburg-2 | |||||||||
Ural 2 | 3:0 | Akron-2 | |||||||||
Pari NN 2 | 2:1 | Nosta | |||||||||
Energia V. Luki | 0:2 | Torpedo Vlad. | |||||||||
Astrakhan | 2:1 | Alania-2 V. | |||||||||
AKA Salzb. U18 | 8:0 | AKA LASK U18 | |||||||||
Stmk.-Sturm U18 | 1:2 | St. Pölten U18 | |||||||||
Vorarlberg U18 | 4:0 | AKA WAC U18 | |||||||||
Burgenland U18 | 1:4 | AKA Tirol U18 | |||||||||
Angers SCO B | 2:2 | Trélissac FC | |||||||||
La Roche Vendée | 2:1 | Blois Foot 41 | |||||||||
Paris 13 Atl. | 3:0 | FC Libourne | |||||||||
Schwaben Augsb. | 2:2 | 1860 München II | |||||||||
TSV Rain/Lech | 3:3 | FC Deisenhofen | |||||||||
Klagenfurt II | 0:1 | Köttmannsdorf | |||||||||
Michigan Stars | 2:0 | Georgia Lions | |||||||||
Regensburg II | 6:0 | 1.SC Feucht | |||||||||
VfB Eichstätt | 2:3 | Bayern Hof | |||||||||
DJK Gebenbach | 4:0 | F. Regensburg | |||||||||
Eskilsminne IF | 1:3 | J-Södra IF | |||||||||
Oskarshamns AIK | 1:1 | Torslanda IK | |||||||||
FC Rosengård | 2:1 | Onsala BK | |||||||||
AJ Auxerre B | 5:0 | Saint-Quentin | |||||||||
FR Haguenau | 1:4 | US Créteil-L | |||||||||
UF Mâcon | 0:0 | Racing Besançon | |||||||||
EFAFC | 3:3 | SR Colmar | |||||||||
ASC Biesheim | 0:2 | Bourg-en-Bresse | |||||||||
Olimpia Grudz. | 1:0 | Wisla Pulawy | |||||||||
Sandecja | 0:1 | Hutnik Krakow | |||||||||
ENAD | 1:2 | Ermis Aradippou | |||||||||
Akritas Chlor. | 3:0 | Achyronas FC | |||||||||
PO Xylotymbou | 2:5 | MEAP Nisou | |||||||||
PAEEK Kyrenia | 3:1 | Digenis Morfou | |||||||||
NEUFC U21 | 5:0 | Adamas SA U21 | |||||||||
Punjab FC U21 | 5:0 | Mumbai City U21 | |||||||||
Home M FC U21 | 0:2 | East Bengal U21 | |||||||||
Sudeva D U21 | 3:1 | MBSG U21 | |||||||||
FC Dieppe | 1:2 | QRM B | |||||||||
US Alençon | 1:1 | SM Caen B | |||||||||
Fløy | 2:2 | Kvik Halden | |||||||||
Brattvåg | 2:0 | Notodden | |||||||||
Lysekloster IL | 2:1 | Arendal | |||||||||
Vard | 1:1 | Sotra | |||||||||
NSÍ II | 0:0 | TB Tvøroyri | |||||||||
AB Argir | 0:1 | B36 II | |||||||||
FC Suduroy | 0:2 | B71 Sandoy | |||||||||
FC Frauenfeld | 3:2 | FC Wil II | |||||||||
Chur 97 | 2:1 | KF Dardania SG | |||||||||
SV Schaffhausen | 3:0 | FC Bülach | |||||||||
Polonia Sroda | 1:2 | Pogon II | |||||||||
Wikęd Luzino | 0:1 | Unia Solec | |||||||||
Gedania Gdansk | 1:2 | Unia Swarzedz | |||||||||
Noteć Czarnków | 2:3 | F. Swinoujscie | |||||||||
Sokol Kleczew | 0:1 | Elana Torun | |||||||||
Vineta Wolin | 0:0 | KP Starogard | |||||||||
Châteauroux B | 2:0 | Tours FC | |||||||||
Sparta U21 | 1:2 | Spakenburg | |||||||||
Quick Boys | 1:1 | Kozakken Boys | |||||||||
Koninklijke HFC | 1:2 | Excelsior M | |||||||||
Jong Essevee | 4:0 | Voorde-Appelter | |||||||||
Melita | 1:0 | Marsa FC | |||||||||
Pietà Hotspurs | 4:2 | Senglea Ath. | |||||||||
Lija Athletic | 0:4 | Zebbug Rangers | |||||||||
Attard FC | 1:0 | Tarxien | |||||||||
Delfines | 2:2 | Moca FC | |||||||||
Riga II | 6:0 | Rezeknes FA | |||||||||
Skanste | 0:0 | Super Nova | |||||||||
Ogre United | 0:3 | JDFS Alberts | |||||||||
Dijon FCO B | 1:1 | Chapelloise | |||||||||
FC Sochaux B | 3:1 | Cosne | |||||||||
W. Mannheim U21 | 1:1 | TSV Reichenbach | |||||||||
Hellerup IK | 1:0 | Thisted FC | |||||||||
Skive IK | 2:1 | Brabrand IF | |||||||||
Stade Laval B | 3:2 | FC Challans | |||||||||
Niort B | 3:0 | FC Sablé | |||||||||
St. Anna/Aigen | 3:1 | Amateure OÖ | |||||||||
Stade Briochin | 2:0 | Aubervilliers | |||||||||
AS Beauvais | 0:3 | EA Guingamp B | |||||||||
Lorient B | 3:2 | US Granville | |||||||||
MFK Dukla U19 | 2:1 | FC ViOn U19 | |||||||||
FK Pohronie U19 | 3:0 | Kosice U19 | |||||||||
Helsingör U19 | 2:0 | Roskilde U19 | |||||||||
Hellerup IK U19 | 1:2 | Viborg FF U19 | |||||||||
Naesby BK U19 | 0:2 | IF Lyseng U19 | |||||||||
Kolding IF U19 | 8:0 | AC Amager A U19 | |||||||||
SfB-Oure FA U19 | 1:3 | NFC U19 | |||||||||
SC Göfis | 4:2 | A. Lustenau II | |||||||||
Manningham | 1:3 | Hume City FC | |||||||||
Green Gully SC | 1:2 | Melbour. Sharks | |||||||||
Altona Magic | 1:0 | Knights | |||||||||
Dand. Thunder | 0:8 | Avondale FC | |||||||||
Lyra-Lierse | 0:2 | Belisia SV | |||||||||
Sport. Hasselt | 1:1 | KFC Houtvenne | |||||||||
KSK Tongeren | 3:0 | Tempo Overijse | |||||||||
SV Meppen II | 0:1 | MTVE Celle | |||||||||
FSV Schöningen | 2:0 | BW Bornreihe | |||||||||
BSV Rehden | 3:0 | SSV Vorsfelde | |||||||||
Skála IF II | 2:3 | EB/S II | |||||||||
FC Suduroy II | 1:0 | B68 Toftir II | |||||||||
KÍ III | 1:8 | ÍF II | |||||||||
SC Bastia B | 2:2 | CS Brétigny | |||||||||
US Ivry | 0:1 | US Orléans B | |||||||||
Rapid Lübeck | 3:2 | Phönix II | |||||||||
TSV Lägerdorf | 2:0 | TSV Pansdorf | |||||||||
Heiligenstedten | 0:5 | Eutin 08 | |||||||||
Preetzer TSV | 1:3 | SV Eichede II | |||||||||
JK Viljandi | 5:2 | Kalju FC U21 | |||||||||
Vissel U18 | 0:1 | Hig. Fukuoka HS | |||||||||
Kamigaku HS | 1:3 | Fagiano U18 | |||||||||
Kirkkonummi U19 | 0:9 | VPS U19 | |||||||||
HJK U19 | 1:1 | MP U19 | |||||||||
Altach Juniors | 1:1 | Saalfelden | |||||||||
Wolfurt | 1:0 | Bischofshofen | |||||||||
Bærum | 5:3 | Åskollen FK | |||||||||
Asker | 6:1 | Frigg | |||||||||
Skeid II | 1:4 | Flint Fotball | |||||||||
Gamle Oslo | 2:2 | Nordstrand IF | |||||||||
Tonbridge | 2:2 | St Albans City | |||||||||
Dover Athletic | 1:3 | Yeovil Town | |||||||||
Bishop's St. | 0:0 | Curzon Ashton | |||||||||
Scarborough | 0:1 | Alfreton | |||||||||
Spennymoor Town | 3:0 | King's Lynn | |||||||||
Chester | 0:0 | Darlington | |||||||||
Abia Warriors | 1:0 | Bayelsa | |||||||||
Sirvena | 0:5 | Babrungas | |||||||||
Silute | 1:2 AET | Atmosfera | |||||||||
Fortuna Kaunas | 1:2 | Viltis | |||||||||
Perly-Certoux | 2:1 | Châtel-St-Denis | |||||||||
Urania Genève | 0:3 | Stade-Payerne | |||||||||
Jura Sud | 2:2 | Chamalières | |||||||||
Hyères 83 | 2:2 | Pays de Grasse | |||||||||
US Thionville | 1:0 | FC Metz B | |||||||||
Mahasarakham FC | 2:0 | Phatthalung FC | |||||||||
Ballinamallard | 0:5 | Ards FC | |||||||||
Illertissen II | 5:2 | Pfaffenhofen | |||||||||
SC Olching | 4:1 | TSV Bobingen | |||||||||
Wa. Poznan U19 | 5:2 | Sandecja U19 | |||||||||
Widzew U19 | 4:2 | Wisla U19 | |||||||||
Korona U19 | 2:2 | MKS Polonia U19 | |||||||||
Sudeva Delhi | 1:0 | Bengaluru U. | |||||||||
United SC | 1:1 | Oranje FC | |||||||||
FK Krupa U19 | 1:0 | Sarajevo U19 | |||||||||
Banja Luka U19 | 6:0 | Kozara U19 | |||||||||
Sloboda T U19 | 0:1 | Z. BL U19 | |||||||||
Gjøvik-Lyn | 0:1 | Strindheim TF | |||||||||
Stjørdals-Blink | 4:2 | Follo FK | |||||||||
Pogon Grodzisk | 4:1 | O. Zambrow | |||||||||
LKS Lomza | 3:0 | GKS Belchatow | |||||||||
Mlawianka Mlawa | 2:0 | C. Elblag | |||||||||
Lechia Tomaszow | 3:0 | GKS Wikielec | |||||||||
Kouris Erimis | 2:1 | AEP Polemidion | |||||||||
Montrose | 1:2 | Hamilton Acad. | |||||||||
EBK | 1:6 | FC Inter II | |||||||||
Tampere United | 5:1 | Ilves II | |||||||||
Ilves-Kissat | 3:1 | SexyPöxyt | |||||||||
Internacional | 1:4 | FK Podgorica | |||||||||
FK Iskra | 0:2 | FK Bokelj | |||||||||
FC Prishtina BE | 3:1 | FC Bosporus | |||||||||
FC Muri-G. | 1:2 | FC Tavannes | |||||||||
Tubize-Braine | 4:1 | Verviétois | |||||||||
RFC Meux | 1:1 | RE Acren | |||||||||
Longford Town | 1:4 | Cork City | |||||||||
NK Krka U19 | 4:1 | NK Aluminij U19 | |||||||||
NK Rudar U19 | 0:2 | ND Ilirija U19 | |||||||||
FV Ravensburg | 2:2 | Mutschelbach | |||||||||
Norm. Gmünd | 3:1 | SV Oberachern | |||||||||
FC Holzhausen | 3:1 | FSV Hollenbach | |||||||||
KSV Baunatal | 1:1 | SC Waldgirmes | |||||||||
Türk. Friedbg. | 2:0 | RW Walldorf | |||||||||
Stadtallendorf | 4:1 | Vikt. Griesheim | |||||||||
VfB Marburg | 0:0 | 1.FC Erlensee | |||||||||
FC Gießen | 1:0 | Weidenhausen | |||||||||
Mariehamn II | 0:1 | Masku | |||||||||
Ira. Gerolakkou | 3:0 | Spartakos Kitiou | |||||||||
PO Ormidias | 0:6 | APEA Akrotiri | |||||||||
Institute | 1:1 | Bangor | |||||||||
Nurmijärvi | 0:2 | Reipas Lahti | |||||||||
Egypt U17 | 2:1 | Libya U17 | |||||||||
Yokohama FC U18 | 0:1 | Aomori Yama. HS | |||||||||
Lecce U18 | 0:2 | Bologna U18 | |||||||||
Cagliari U18 | 1:1 | Parma U18 | |||||||||
Burgenland U16 | 2:4 | AKA Tirol U16 | |||||||||
Vorarlberg U16 | 6:0 | AKA WAC U16 | |||||||||
AKA Rapid U16 | 1:2 | AKA SV Ried U16 | |||||||||
AKA Salzb. U16 | 6:0 | AKA LASK U16 | |||||||||
AKA Admira U16 | 5:0 | AKA Klafu U16 | |||||||||
Levadia U17 | 3:1 | FC Tallinn U17 | |||||||||
Mainz 05 U17 | 3:1 | Ingolstadt U17 | |||||||||
SC Freiburg U17 | 1:2 | FC Bayern U17 | |||||||||
Regensburg U17 | 1:4 | Hoffenheim U17 | |||||||||
St. Pauli U17 | 0:7 | E. Cottbus U17 | |||||||||
Hannover 96 U17 | 6:0 | D. Dresden U17 | |||||||||
U. Berlin U17 | 3:4 | Hamburg U17 | |||||||||
Duisburg U17 | 5:5 | 1.FC Köln U17 | |||||||||
VfB Waltrop U17 | 2:2 | Bielefeld U17 | |||||||||
Vojvodina U17 | 2:2 | Teleoptik U17 | |||||||||
Helfort | 2:1 | FC Stadlau | |||||||||
Union Mauer | 4:2 | Red Star | |||||||||
FC Loviisa | 0:5 | Valtti | |||||||||
Lokomotyv Kyiv | 2:1 | Nyva Vinnytsya | |||||||||
ADO U18 | 1:2 | Twente U18 | |||||||||
Anker Wismar | 6:2 | Rostocker FC | |||||||||
Lichtenberg 47 | 1:2 | RSV Eintracht | |||||||||
Düneberger SV | 1:6 | TuRa Harksheide | |||||||||
FC Türkiye | 6:1 | USC Paloma | |||||||||
Djerv 1919 | 2:0 | Florø SK | |||||||||
Bjarg | 5:3 | Årdal FK | |||||||||
Frøya | 1:3 | Førde | |||||||||
Askøy | 5:0 | Stord | |||||||||
Neubrandenburg | 0:1 | Kühlungsborn | |||||||||
Torgelow-Ueck. | 2:1 | Doberaner FC | |||||||||
SV Pastow | 5:1 | TSV Stralsund | |||||||||
Siedenbollentin | 3:0 | Greifswald II | |||||||||
Schott Jena | 0:3 | W. Nordhausen | |||||||||
FC Fahner Höhe | 8:0 | FSV 06 Ohratal | |||||||||
Sondershausen | 0:3 | BSG Wismut Gera | |||||||||
U. Mühlhausen | 1:0 | Thüringen Weida | |||||||||
OTP | 1:2 | Kuopion Elo | |||||||||
SC Weiche 08 II | 2:4 | Eckernförder SV | |||||||||
TSB Flensburg | 3:3 | Oldenburger SV | |||||||||
Heider SV | 3:0 | TSV Bordesholm | |||||||||
PSV Neumünster | 1:6 | SV Todesfelde | |||||||||
St. Valentin | 0:5 | Dietach | |||||||||
Zr. Mostar U17 | 4:2 | Zeljeznicar U17 | |||||||||
Kajaanin Pallo | 5:0 | KePS | |||||||||
Siezenheim | 2:1 | Henndorf | |||||||||
Winterthur U17 | 8:0 | FC Aarau U17 | |||||||||
St. Gallen U17 | 5:0 | FC Thun U17 | |||||||||
Servette M-17 | 1:0 | FC Zürich U17 | |||||||||
Luzern U17 | 4:2 | BSC YB U17 | |||||||||
Team Ticino U17 | 1:4 | Lausanne U17 | |||||||||
FC Basel U17 | 5:3 | Grasshopper U17 | |||||||||
Friedrichsberg | 2:5 | SpVg Eidertal | |||||||||
Slesvig IF | 4:1 | Husumer SV | |||||||||
RS Kiel | 2:3 | TSV Rantrum | |||||||||
Osterrönfeld | 4:0 | Gettorfer SC | |||||||||
FSV Barleben | 5:1 | Fort. Magdeburg | |||||||||
SV Dessau 05 | 8:0 | MSC Preussen | |||||||||
SV BW Zorbau | 5:2 | VfB Ottersleben | |||||||||
Blau-Weiß Dölau | 1:1 | SSV Gardelegen | |||||||||
Bitterfeld-W. | 0:3 | SSC Weißenfels | |||||||||
TuS Geretsried | 6:1 | TuS Holzkirchen | |||||||||
Forstinning | 3:4 | SV Bruckmühl | |||||||||
FC Espoo | 1:2 | Toukolan Teräs | |||||||||
TuPS | 0:3 | Puistolan Urh. | |||||||||
Skjetten | 2:0 | Skedsmo FK | |||||||||
SU Neckarsulm | 2:6 | Ehingen-Süd | |||||||||
Buch. Flieden | 5:0 | SG Eiterfeld/L. | |||||||||